Ako pracujeme

Základnou filozofiou značky HANÁK je motto „Dizajn a kvalita generáciám“,ktoré hovorí za všetko. PPri spracúvaní našich návrhov pre klientov vidíme, resp. vnímame nábytok vždy ako harmonický celok, ktorý je predurčený na pohodlné, praktické a, samozrejme, krásne bývanie. Interiéry na mieru navrhujeme podľa INTERIOR CONCEPTU HANÁK.

INTERIOR CONCEPT HANÁK predstavuje dokonalé zladenie nábytku a dverí HANÁK ako po vizuálnej, tak aj po kvalitatívnej stránke.  V Českej republike nenájdete výrobcu, ktorý ponúka k interiérovému nábytku na mieru aj interiérové dvere vlastnej výroby. Individuálny a profesionálny prístup našich architektov, ktorí sú pripravení spracovať váš projekt, je samozrejmosťou.

kuchyne_skica2-600x400

Idea

Každá dobrá myšlienka vznikla nad prázdnym listom papiera. Naši architekti do návrhu premietnu svoje skúsenosti s ergonómiou a optimálnym využitím každého miesta. Pomôžu vám aj s aktuálnymi trendmi v oblasti dizajnu alebo napríklad aj s využitím najmodernejších spotrebičov, ktoré vám spríjemnia život. Prenesú tak vaše želania do reálnej podoby.

3Dnavrh_vizualizace-600x400

Vizualizácia

Pracujeme s najlepším vizualizačným programom, ktorý vám ponúkne reálny pohľad na váš budúci interiér, a to vrátane cenovej ponuky. Program obsahuje rozsiahle knižnice s viac ako 11500 prvkami, z ktorých možno vytvoriť ľubovoľné zostavy. Skúsení architekti vám môžu vypracovať návrh interiéru v rôznych materiáloch alebo farbách spolu s cenovou kalkuláciou. To, čo si od nás odnesiete, bude dôvera v profesionálnosť a istota správneho riešenia.

realizace-600x400

Realizácia

Naši profesionálni montážni pracovníci patria k špičke vo svojom odbore. Montáž u vás doma prebieha rýchlo vďaka strojovo glejovaným modulom podľa priložených plánov.

Ako taká vizualizácia interiéru vyzerá?