Prednosti dverí

hanak_dvere_odolnost_laku

Odolnosť proti vlhkosti

Neplaťte navyše za zvýšenú odolnosť proti vlhkosti. Interiérové dvere HANÁK vám ju ponúkajú v rámci štandardnej výbavy. Firma HANÁK NÁBYTOK vylučuje používanie lakov riediteľných vodou, ktoré nespĺňajú požadovanú odolnosť voči vode, a pracuje len s high-end lakmi na báze polyuretánu.

hanak_dvere_barva_vyska

Voliteľné rozmery a farby

Neobmedzujte sa len na bežné rozmery alebo farby. Vďaka výrobným možnostiam spoločnosti HANÁK vám štandardne ponúkame dvere s výškou od 1970 mm až do 2700 mm. Ani skosené dvere v podkrovných stavbách, ani akékoľvek atypické vyhotovenie dverí, nepredstavuje problém.

hanak_dvere_kvalita_povrchovych_uprav

Najvyššia kvalita povrchových úprav

Dvere HANÁK sa povrchovo spracúvajú rovnakými technológiami ako nábytok. 7-vrstvový lak HANÁK garantuje nadštandardnú kvalitu lakovaných dverí a NANO lak zase kvalitu dyhovaných dverí. Ponuka zladeného nábytku a dvier na mieru je absolútne bezkonkurenčná.

Najvyššia kvalita potvrdená

Interiérové dvere HANÁK zvládli najtvrdšie možné testy kvality v kategóriách extrémne zaťaženie a chemická odolnosť. Po vykonaných skúškach mechanických vlastností boli dvere naďalej funkčné. Skúšky nespôsobili žiadne poškodenia ani deformácie skúšobných vzoriek. Povrchová úprava dvier vykázala aj výbornú odolnosť voči chemikáliám.

hanak_dvere_unikatni_konstrukce

Unikátna konštrukcia dverového krídla

Konštrukciu dverového krídla sme zdokonalili tak, aby bolo pre vás každé otvorenie príjemným zážitkom. Vďaka masívnemu rámu z kvalitných českých drevín, vďaka výplni a finálnemu plášťu dverového krídla sa docielila vysoká tuhosť a odolnosť voči tvarovým deformáciám.

hanak_dvere_unikatni_konstrukce_zarubne

Unikátna konštrukcia zárubne

Každá línia zárubní je premyslená tak, aby vyhovovala funkčným aj estetickým požiadavkám. Originálne zaoblené ostenie dodáva zárubniam punc jedinečnosti.

hanak_dvere_zaruben_v_lesku

Obložková zárubňa

Zárubne sa vyznačujú detailným remeselným spracovaním a estetickou čistotou. Zárubne sa vyrábajú so všetkými povrchovými úpravami zodpovedajúcimi dekorom dverí, a to vrátane povrchovej úpravy s vysokým leskom. Vsádzajú sa do stavebného otvoru až v koncovej fáze stavby, keď sú hotové omietky a je položená podlaha. Obložkové zárubne sa do svetlosti 2100 mm štandardne osadzujú dvomi skrytými závesmi, nad svetlú výšku 2100 mm tromi. Všetky plochy a hrany obložkových zárubní sú povrchovo upravené tak, aby odolávali vlhkému prostrediu.

hanak_dvere_zavesy_skryte

Skryté dverové závesy

Tectus – po latinsky „skrytý“. Štandardne používame kompletne skryto uložené závesy v kombinácii s bezpolodrážkovým vyhotovením. Tieto závesy umožňujú nastavenie dverí v troch osách. Dverové krídlo interiérových dverí je vďaka tomu osadené v zárubni s absolútnou presnosťou.

hanak_dvere_mag_zamek_protiplech

Magnetická zámka a nastaviteľný protiplech

Magnetická zámka spolu s nastaviteľným protiplechom v zárubni prináša pri otváraní dverí nový komfort. Strelka je pri otvorení v líci zámky a vytiahne sa pomocou magnetu až po zatvorení dvier. Tento mechanizmus zabezpečuje pohodlnejší a tichší chod.

hanak_dvere_jednotny_vzhled

Jednotný vzhľad dverí a vrchného kovania

Dizajn kľučky je rovnako dôležitý ako dizajn dverí. Okrem širokého výberu kľučiek so siedmimi povrchovými úpravami vám ponúkame kľučku s povrchovou úpravou zjednotenou s dverovým krídlom. Ľahko tak zjednotíte vzhľad kovania s materiálom dvier alebo celým interiérom.

hanak_odborny_servis

Individuálny prístup a odborný servis

Interiérové dvere dodávame vždy s kompletným servisom, od profesionálneho poradenstva až po odbornú montáž.

hanak_interior_concept_

INTERIOR CONCEPT HANÁK

INTERIOR CONCEPT je jednou z hlavných filozofií spoločnosti HANÁK NÁBYTOK. Predstavuje ucelenú ponuku nábytku a dvier s jednotným dizajnom a kvalitou spracovania. Tá vychádza z dlhoročných skúseností s výrobou nábytku HANÁK. Výrobné portfólio je prakticky neobmedzené a vďaka ponuke interiérových dverí u nás aj v strednej Európe bezkonkurenčné.

hanak_ekologie

Ekológia

Výroba nikdy nesmie zaťažiť životné prostredie. Snahou spoločnosti HANÁK NÁBYTOK je to, aby boli výrobky nielen krásne a kvalitné, ale aby bola aj ich výroba veľmi ohľaduplná k životnému prostrediu.

hanak_dvere_punc

Punc originality

Značku originality interiérových dverí HANÁK nájdete vždy na hrane dverového krídla. Je nielen zárukou originality dvier, ale aj krásnym dizajnovým detailom.

hanak_design-centrum

100% pod kontrolou

Stávka na samostatnosť. Celý vývoj a výroba dvier prebieha v Design centre HANÁK a vo výrobnom závode v Popůvkach. Technologické operácie potrebné na výrobu dverového krídla a zárubne sú 100 % pod kontrolou. Výsledkom je kvalita, ktorú vám firmy závislé od subdodávateľov nemôžu zaručiť.

hanak_dvere_padaci_prahova_lista

Integrovaný dverový prah

Na vaše želanie je možné interiérové dvere osadiť integrovaným dverovým prahom, ktorý je vsadený do spodnej hrany dverového krídla. Pri otvorených dverách je prah neaktívny a vôbec neobmedzuje funkciu ani vzhľad dvier. Po zatvorení sa prah mechanicky aktivuje a utesní priestor pod krídlom.

hanak_dvere_tesneni

Tesnenie

Medzi ďalšie komponenty zabezpečujúce bezchybný chod interiérových dvier patrí aj tesnenie, ktoré je vsadené medzi dverové krídlo a zárubňu. Silikónové tesnenie bežne používané konkurenciou časom stráca farebnosť a pružnosť, preto už nespĺňa svoju funkciu. Utesniť a zároveň dotlmiť dokáže len tesnenie Q-LON, ktoré sa používa na dvere HANÁK. Toto vysokokvalitné tesnenie z polyetylénovej peny zabezpečuje stálu pružnosť.

hanak_5_let_zaruka

Záruka 5 rokov

Vysoká kvalita použitých vstupných materiálov spolu s modernou automatizovanou výrobou a so špičkovou úrovňou povrchových úprav umožňuje poskytovať štandardne 5-ročnú záruku na všetky interiérové dvere a zárubne HANÁK.

Späť na Prečo HANÁK