Prednosti nábytku

hanak_material

Len tie najlepšie materiály

Výlučne čisté drevo, žiadny odpadový recyklát v nábytku HANÁK! Len nadštandardne kvalitný materiál s certifikáciou CARB Phase 2. V súčasnosti je HANÁK NÁBYTOK jediným výrobcom v Českej republike, ktorý vyrába nábytok práve z tohto certifikovaného materiálu.

hanak_odolnost_korpusu

Kvalita sa skrýva v každom detaile

Nielen kvalitné materiály, ale aj najmodernejšie technológie opracovania SQUARE-LINE a SLIM-LINE (komplexné uzavretie hrán nábytku proti vode a vodnej pare) robia zo štandardnej kvality kvalitu najvyššiu. Odolnosť korpusov nábytku HANÁK voči vode a vodnej pare je v porovnaní so štandardom 4x väčšia. Každá súčasť nábytku HANÁK sa opracúva s ohľadom na maximálnu presnosť (±0,1 mm) a výslednú funkčnosť.

hanak_zdravi_nejblizsich

Zdravie vaše a vašich najbližších

Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny zaradila formaldehyd v roku 2004 na zoznam preukázaných ľudských karcinogénov.
Nábytok HANÁK sa už 26 rokov pravidelne testuje a obsahuje 30x nižšie množstvo formaldehydu, ako stanovuje ČSN/EN.

hanak_blum

Prioritou je pohodlie a úžitková hodnota

HANÁK QUATRO 150 je najlepší výškový a šírkový systém, ktorý firma HANÁK NÁBYTOK vyvinula ako prvá v Českej republike
+ optimálna výška pracovnej plochy v kuchyni – už žiadny boľavý chrbát!
+ viac vnútorného priestoru v spodných aj vo vrchných skrinkách
+ parametrická výroba nevie, čo je „atyp“
+ ideálne riešenie priestoru šatníkových skríň a spálňového nábytku
+ interiérové dvere na mieru sú ozdobou každého priestoru

Špičkové povrchy

hanak_unikatni_laky

Unikátne laky HANÁK

+ 100 % stupeň lesku
+ 100 % odolnosť proti vode
+ kompaktne uzavretý povrch
+ teplotná odolnosť –35 °C až 500 °C
+ zdravotne neškodný povrch
+ UV vytvrdzovanie – vysoká pevnosť
+ UV vytvrdzovanie – zvýšená odolnosť proti poškriabaniu

hanak_vrstvy_laku

7-vrstvový lak HANÁK PREMIUM

26 rokov skúseností s lakovaním nábytku jasne preukázalo prednosti unikátnej technológie UV vytvrdzovaných základných a vrchných lakov v porovnaní s konkurenciou, ktorá používa štandardné postupy lakovania. Lakovanie pomocou tenkých, do seba prepojených vrstiev zaručuje tú najlepšiu možnú kvalitu povrchu. Nanesením 7 vrstiev sa vždy dosiahne lepšia kompaktnosť a odolnosť povrchu nábytku.

hanak_nabytek_nano_laky

Nanolaky na dyhovaný nábytok

HANÁK NÁBYTOK používa technológiu transparentného akrylovo-polyuretánového NANOLAKU s 5 % leskom (hlboký mat) na dyhovaný a masívny nábytok vrátane interiérových dvier, a to bez príplatku. Ide nielen o výrazný posun v prirodzenom vzhľade materiálu, ale zároveň sa zvyšuje aj kvalita a úžitková hodnota výrobkov. Plochy lakované nanolakom pôsobia oveľa prirodzenejšie, štruktúra dreviny a ich matný vzhľad sú skutočnejšie. Pocitovo menej viditeľného laku dodáva dyhám prirodzenosť a krásu surového dreva.

hanak_odolnost_laku

Voda ani vodná para nábytku neublížia

Vďaka najmodernejšej technológii PUR už nemusíte mať strach o svoj nábytok. Každý jeden diel sa dôkladne nalakuje a jeho povrch kompaktne uzavrie tak, aby sa dovnútra vôbec nedostala vlhkosť. Všetok nábytok HANÁK sa pravidelne laboratórne testuje na pôsobenie chemikálií, vodnej pary, mechanickú odolnosť, farebnú stálosť a stratu stupňa lesku. Vo všetkých týchto aspektoch dosahuje najvyššie možné parametre.

hanak_lesk

Bez straty lesku

Ani po 15 rokoch nestratil nábytok HANÁK lesk. Počas 15 rokov štandardného používania sa povrch lakovaného nábytku a úžitková hodnota nemenia.

hanak_odstin_laku

Rovnaký odtieň laku

Aj po 15 rokoch má nábytok HANÁK rovnaký odtieň laku. Zmena odtieňa laku po celom 15-ročnom procese záťaže starnutia je 0 %.

Späť na Prečo HANÁK