Nová kolekcia jedálenských a konferenčných stolov

Jedálenské a konferenčné stoly HANÁK sú dokonalé solitéry, ktoré majú svoje miesto v každom interiéri.

Ich identický dizajn a materiálové prevedenie vám dáva možnosť doladiť každú domácnosť k dokonalosti. Materiály na výrobu stolov podliehajú rovnako ako všetok náš nábytok najprísnejším normám a pri ich výrobe sa používajú najmodernejšie technológie. Povrchy v dokonalých farbách a nádherné vzory prírodných dýh sú ošetrené NANO lakom, ktorý zvýrazňuje ich krásu a vytvára veľmi odolný povrch. Všimnite si aj remeselné detaily na každom stole, pretože detail tvorí celok.

Jedálne
Široká ponuka jedálenských stolov rôznych tvarov a veľkostí, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitné stolovanie a dizajn. Precíznosť a prémiové materiály sú výhody, ktoré ich odlišujú a vzbudzujú túžbu mať to najlepšie. K vybraným stolom sú k dispozícii aj konferenčné stolíky, ktoré ich presne kopírujú svojím vzhľadom.

 

 

 

Obývacie izby
Konferenčné stolíky predstavujú dôležitú súčasť každého obytného priestoru. Rozsiahle portfólio s rozličnými typmi aj veľkosťami umožňuje ich široké využitie v interiéroch, a to aj ako čisto dekoratívny prvok. Skvele nadväzujú na ponuku jedálenských stolov, a niektoré z modelov ich dokonca presne kopírujú.

 

 

 

Prezrieť kompletnú ponuku stolov

Prezrieť katalóg stolov

Späť na novinky