Profil spoločnosti

m-zubro

ZUBRO design studio, Bratislava

Dlhoročné skúsenosti. Vyše 20 rokov praxe a vyše 1000 realizácií v Čechách, Nemecku, Rakúsku a na Slovensku. Pracujeme s overenými, spoľahlivými a tradičnými značkami ako sú HANÁK, TON a MIDJ.
Komplexný servis. Poradenstvo, návrhy, koncepty, kalkulácie, realizácia, záručný a pozáručný servis. Povieme Vám pravdu a zhodnotíme reálne možnosti. U nás ste v dobrých rukách. Od začiatku až po dokončenie projektu.
Zmysel pre detail. Naše realizácie vyzerajú rovnako ako fotografie v našom katalógu. Zaručujeme remeselnú zručnosť, trpezlivosť a presnosť aj pri náročných riešeniach a inštaláciách. Spoľahnite sa na nás.
Flexibilita. Materiálová, technologická, cenová aj personálna. Prispôsobíme sa vašim možnostiam, želaniam a vášmu interiéru. Vážime si každého klienta bez ohľadu na jeho rozpočet. Pretvárame obyčajné na neobyčajné a kreatívne.
Dôveryhodnosť. Seriózny a transparentný prístup považujeme za samozrejmosť. Meníme vaše predstavy o bývaní na skutočný domov. Útulný a bezpečný, kam sa radi budete vracať a kde radi privítate návštevy.

HANÁK NÁBYTOK je tradičná česká firma s s viac než 30-ročnou tradíciou, za ktorou stoja už 4 generácie rodiny Hanákovcov, ktoré sa naplno venovali a venujú výrobe toho najkvalitnejšieho nábytku. Nejde o reklamný slogan, ale o skutočné roky tvrdej práce, dlhého radu skúseností a nadšenia, s ktorým dnešní majitelia, otec a syn Stanislavovia Hanákovci, rovnako ako zamestnanci firmy nábytok vyrábajú a posúvajú ďalej nielen s originálnym dizajnom, ale predovšetkým s kvalitou.

Vďaka vlastnému vývoju, moderným technológiám, ale aj poctivému ručnému remeslu vyrába firma HANÁK ročne státisíce nábytkových zostáv pre zákazníkov nielen v Česku, ale po celom svete.

Okrem neobyčajnej kvality a vlastného dizajnu je v súčasnosti jednou z hlavných predností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, ktorý znamená domov v jednej značke, teda od jedného výrobcu. Firma HANÁK NÁBYTOK má jedinečné portfólio, ktoré nemá konkurenciu. Nikto iný v Česku a pravdepodobne ani v Európe nevyrába interiérový nábytok vrátane interiérových dverí. V tom je HANÁK absolútne výnimočný.

Exkluzívna kolekcia PREMIUM predstavuje nábytok a dvere s najkvalitnejšou povrchovou úpravou 7-vrstvovým lakom a z ušľachtilých dýh. Kolekcia TREND zahŕňa nábytok v drevodekoroch a kvalitných lesklých alebo matných laminátoch.