Spálňa HANÁK
Miesto, kam sa budete chcieť vracať

Precízne spracovanie, kvalitné materiály a dokonalý dizajn. To všetko spája novú kolekciu spální HANÁK, ktorá ponúka širokú škálu možností prevedenia, farieb a kombinácií. Všetko je podrobené najprísnejším normám so zameraním na zdravotnú nezávadnosť a komfort kvalitného spánku.

Model KLAUDIA v príjemných prírodných materiáloch je charakteristický najmä svojím precíznym prevedením so zaoblenými prvkami, podliehajúce náročnému technologickému spracovanie.

Kráľovský model ELISABETH s dokonale prepracovaným čelom postele, ktoré môžete mať v látkovom či koženom prevedení. Nočné stolíky kopírujú tvar bokov postele a dohromady tak utvárajú dizajnovú dvojicu.

Modernizovaný model ALEXA vás osloví svojím vzhľadom i prvotriednym komfortom. Čelo postele je zladené s obkladom steny i interiérovými dverami v rámci nášho HANÁK Interior Conceptu.

V spálni MADISON sa vám budú zdať len tie najkrajšie sny. Precízne spracovaná rámová posteľ vás nadchne svojím látkovým prevedením, decentne doplneným o vybranú prírodnú dyhu.

Nezabudnuteľné okamihy prináša spálňa LUTON, ktorá sa stane ozdobou každého interiéru. Model je často využívaný tiež pre hotelové komplexy, a to najmä pre svoj dizajnový vzhľad a boxspring prevedení.

Spálňa DIANA sa vyznačuje svojím jemným a elegantným vzhľadom sa zaoblením. Na ľahkosťou jej dodávajú tiež otvorené nočné stolíky ponúkajúce dve samostatné odkladacie plochy.

Model VIVIEN je charakteristický najmä svojim čelom v podobe nadýchaných vankúšikov. V kombinácii s prírodnou dyhou vytvára v interiéri harmonické a príjemné prostredie.

Spálňa CHARLOTTE je zase inšpirovaná nadčasovou eleganciou a vzdušnosťou. Nočné stolíky skvele fungujú s celkovým dizajnom zaoblenia postele a čalúneným čelom.

Spálňa TAYLOR ponúka iný dizajn, ale aj materiály. Na výber je celý rad rôznych dekorov v matnom prevedení. Látkové čelo ponúkne zase komfort a dizajnové riešenie.

Model EMILY predstavuje minimalistické riešenie s decentne doplneným oporným pásom zaisťujúci väčšie pohodlie a komfort. Otvorené nočné stolíky len podčiarkujú tento čistý dizajn.

Jednoduchý model SALY je vhodnou voľbou pre študentské izby aj nájomné bývanie v developerských projektoch. Ľahko zmontovateľná posteľ si vás získa práve svojou univerzálnosťou.

Pre viac informácií kliknite tu: https://www.hanak-zubro.sk/produkty/spalne/

Späť na novinky